O Firmie

Grupa Doradcza Primus s.c. jest dynamicznie rozwijającą się olsztyńską firmą konsultingową, która specjalizuje się w pozyskiwaniu zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji. Działamy na rynku od kwietnia 2007 r. Swoją ofertę kierujemy w szczególności do jednostek samorządu terytorialnego (gminy, powiaty), wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych, organizacji non-profit oraz przedsiębiorców.


Misją Grupy Doradczej Primus jest wspieranie procesów prowadzących do rozwoju podmiotów sektora publicznego i prywatnego przy wsparciu środków unijnych.


Nasz zespół współtworzą konsultanci i trenerzy posiadający solidne przygotowanie merytoryczne oraz wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas oceny projektów w instytucjach wdrażających oraz przy realizacji projektów finansowanych ze środków UE, potwierdzone licznymi certyfikatami i referencjami. Atutem zespołu jest pełen profesjonalizm, kreatywność i zaangażowanie.


Wszystkim klientom zapewniamy kompleksowe wsparcie w zakresie skutecznego pozyskiwania dofinansowania ze źródeł unijnych i krajowych, pomoc w opracowaniu optymalnej strategii wykorzystania funduszy UE oraz inne pomocowe formy dofinansowania na realizację zaplanowanych inwestycji. Realnie oceniamy sytuację każdego klienta w kontekście możliwości skorzystania ze środków unijnych. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, co gwarantuje satysfakcję z wysokiej jakości usług.

Folder Primus - pobierzGeneratory wniosków - przejdź